За България
България скърби. Три момчета загинаха в чудовищна катастрофа, сред тях е и
Градът Кипарис в Месиния, Пелопонес в Гърция, потъна в скръб, след като три 15-годишни момчета загубиха живота си в ужасяваща катастрофа, след като едно от тях тайно взело колата на баща си. Трите момчета напускат училище час след пристигането си и тръгват с колата на бащата.
15-годишният Енрико Бузани, роден в Албания, тайно е взел колата на баща си и заедно с приятелите си започва да шофира през Кипарис.
Двамата му приятели, 15-годишният Никос Трилонас и 15-годишното българче Христос Мертаи загубват живота си на място, след като колата се сблъска с минаващ ван, шофиран от 48-годишен румънски гражданин, който е в болница.
Катастрофата, която е станала около 10 часа сутринта, е била толкова силна, че е нямало никаква надежда за оцеляването на момчетата, пише Блиц.
Според съобщенията непълнолетният шофьор е карал с много висока скорост по пътя към Филиатра.
Целият район на Кипарис е в траур, тъй като трите деца са били известни и обичани в местната общност, тъй като техните семейства са живели в района в продължение на няколко години.
-
За България2 седмици agoДвойка загуби живота си тази сутрин при тежка катастрофа – „Тя беше дъщеря на пр
-
За България1 седмица agoИЗВЪНРЕДНО! Румен Радев с Нечувани Думи за Пенсионерите
-
За България6 дни agoВижте какво се случи на парада в Москва ВИДЕО
-
За България2 седмици agoСилно препоръчвам на всеки, ако тегли пари от банкомат да види това
-
За България4 дни agoГрадушка колкото боб удари български град
-
За България6 дни agoЗадържаха бизнесмен и атрактивна блондинка при акция в Бургас
-
За Българияедин ден agoЛили Иванова с тежки думи за Дара
-
За България1 седмица agoИздирването на изчезналата Кремена приключи – тя беше открита в… Вижте още
