За България
Писъци пронизаха квартала! Майка заряза детето си, съседите звънят на 112!
Работеща майка остави само вкъщи да спи 5-годишното си момченце. Когато то се събудило и видяло, че няма никой у дома, започнало да плаче силно. Съседи видели как ревящото дете се показало през прозореца, притеснили се и се обадили на 112.
Случката се разиграла във вторник сутринта в апартамент на бул. „Дунав” в Пловдив, пише в. „Монитор“.
Майката била рускиня и живеела под наем в блока, който е в близост с ресторант „Джоана”.
Тя работела като камериерка в хотел наблизо и трябвало да излезе много рано сутринта. Нямало на кого да разчита и затова рискувала, оставяйки малкия самичък. Сигналът в полицията бил подаден в 9,10 часа във вторник сутринта, уточниха от пресцентъра на полицията в Пловдив.
Малкото детенце е плачело часове наред и се е провисвало на прозореца, съобщи „Глас.бг“.
Когато едни съседите се обадили на 112, за да съобщят за дете в риск, явно други комшии позвънили и на нея, защото майката успяла да се прибере вкъщи преди полицейският патрул да отиде до адреса й.
Проверката на униформените в апартамента след това установила, че детето било изведено и жилището било празно, уточниха от полицията в Пловдив.
Полицаите установили коя е майката чужденка и я намерили на работното й място в пловдивския хотел. Междувременно тя успяла да излезе от работа, да отиде до квартирата си, да облече малкия и да го вземе със себе си на работното си място.
-
За България2 седмици agoДвойка загуби живота си тази сутрин при тежка катастрофа – „Тя беше дъщеря на пр
-
За България1 седмица agoИЗВЪНРЕДНО! Румен Радев с Нечувани Думи за Пенсионерите
-
За България6 дни agoВижте какво се случи на парада в Москва ВИДЕО
-
За България2 седмици agoСилно препоръчвам на всеки, ако тегли пари от банкомат да види това
-
За България4 дни agoГрадушка колкото боб удари български град
-
За България6 дни agoЗадържаха бизнесмен и атрактивна блондинка при акция в Бургас
-
За България1 седмица agoИздирването на изчезналата Кремена приключи – тя беше открита в… Вижте още
-
За Българияедин ден agoЛили Иванова с тежки думи за Дара
