За България
ТОКУ-ЩО ЧУ И Й ПРИЛОША! СЪПРУГЪТ НА ЕДНЖИ КАСАБИЕ САМ РАЗБИ ГОЛЯМАТА Й ЛЪЖА! КАК МОЖА ДА СЕ ИЗПУСНЕ!
Моята кариера започва като журналист, бил съм и водещ на „Ал Джазира“, станах и Мистър Ливан. Спортът обаче винаги е бил в мен – фитнес, баскетбол, футбол. Това заяви пред Ива Софиянска съпругът на Енджи Касабие – Рабих, по Нова тв.
„Семейството ми винаги ме е гледало в свобода.
Майка ми беше учителка, баща ми китарист, можех да избера да съм такъв какъвто искам. Никога не сме насилвани с брат ми да следваме техния път. Брат ми има талант, свири на китара, като баща ми“, сподели Рабих.
„Едно от големите ми постижения е да интервюирам Бил Гейтс. Радвам се, че успях да го спечеля въпреки натоварения му график. Издебнах го след една среща и той ми отдели цели 7 минути“, похвали се съпругът на Енджи.
„За България знаех само, че имате много хубаво сирене, знаех, че София е столицата. Бях чувал и за Варна, в Ливан има много листовки за екскурзии. България е много красива, всеки ден се влюбвам все повече в нея. Харесва ми, че имате 4 сезона. Не знам какво се говори за мен в България. Предполагам, че съм съпругът на Енджи и мистър Ливан“, сподели Рабих.
„Не знам от къде идва това, че съм богат. Не съм беден, някъде по средата съм. Сигурно говорят, че имам богатство заради голямата ни сватба. Помня как се запознахме с Енджи – трябваше да ходим на кино с наши общи приятели. Отказахме се в последния момент и отидохме да пием кафе. Говорихме много и се харесахме, но нищо не стана. След време питах отново за нея общата ни приятелка и я поканих не на питие, а на чай, за да й покажа, че съм различен. 6 месецапо-късно се сгодихме и от тогава не сме се разделяли. Много съм горд с нея“, каза той.
„Тя беше същата в Къщата на „ВИП Брадър“ каквато е и в живота. В живота има възходи и падения, ние сме си обещали да бъдем заедно и в добри и в лоши времена. Най-голямата ни трудност беше като загубихме двете си дечица. Мисля, че минахме през това нещастие заедно, защото сме силни и се подкрепяме. Мисля, че сме готови за бъдещето. Това е животът, за съжаление в графиката винаги има спадове“, заяви Рабих.
Източник: bradva.bg
-
За България2 седмици agoДвойка загуби живота си тази сутрин при тежка катастрофа – „Тя беше дъщеря на пр
-
За България1 седмица agoИЗВЪНРЕДНО! Румен Радев с Нечувани Думи за Пенсионерите
-
За България6 дни agoВижте какво се случи на парада в Москва ВИДЕО
-
За България2 седмици agoСилно препоръчвам на всеки, ако тегли пари от банкомат да види това
-
За България4 дни agoГрадушка колкото боб удари български град
-
За България6 дни agoЗадържаха бизнесмен и атрактивна блондинка при акция в Бургас
-
За България1 седмица agoИздирването на изчезналата Кремена приключи – тя беше открита в… Вижте още
-
За Българияедин ден agoЛили Иванова с тежки думи за Дара
