За България
Пълна трагедия: Загиналото 17-годишно момиче край Котел било сираче
17-годишната Габриела, която издъхна заедно с 20-годишния Джанер след катастрофа в дърво, е останала без майка и баща и се справяла с живота само с брат си и приятели.
С Джанер те били много близки още от малки и излизали постоянно заедно. Тя била в отлични отношения и с шофьора Калоян.
Хората в Котел определят Габи като много свестно момиче с голямо сърце, което било склонно да лиши себе си от нещо, но да помогне на всеки в беда.
Братът на Габриела разбира за катастрофата чак на сутринта, той изпада в шок от случилото се.
Шофьорът Калоян, е изписан по документи от болницата преди 4 дена, въпреки че според близки на загиналите имал само една лека драскотина на лицето. Има съмнения, че той е напуснал болницата по рано, но заради влиянието на майка му – Десислава Пепелишева (дясна ръка на кмета на Котел) по документи младежът се води в болница.
Близките на загиналият Джанер са категорични, че по този начин се възпрепятства и задържането на шофьора, в чиято кола загиват двама млади хора. И в момента Калоян е на свобода.
Майката на шофьора Десислава Пепелишева е дългогодишна шефка на „Просвета“ в град Котел.
Дясна ръка е на кмета на Котел и е кръстница на шефа на полицията, на който му викат „Водката“.
17-годишно момиче и момче на 20 години загинаха в тежка катастрофа край Котел. Произшествието на пътя в посока от село Градец е станало около 2.00 ч. на 27 август.
По първоначални данни лек автомобил „Ауди А3“, управляван от 18-годишеният Калоян от Котел, е излязъл от пътното платно и е катастрофирал. В колата са пътували общо четирима души – водачът и трима пътници.
На място са загинали 17-годишната Габриела и 20-годишния Джанер. Шофьорът и друг пътник, Асен на 18 години, са транспортирани в болница в Сливен.
На водача са взети проби за наличие на алкохол и наркотични вещества. По случая е образувано досъдебно производство.
Със заповед на кмета е обявен тридневен траур на територията на община Котел.
По време на траура националният флаг на всички общински сгради и институции ще бъде спуснат наполовина. Отменят се всички културни, развлекателни и спортни мероприятия, организирани от общината и подчинените ѝ структури.
-
За България2 седмици agoДвойка загуби живота си тази сутрин при тежка катастрофа – „Тя беше дъщеря на пр
-
За България2 седмици agoИЗВЪНРЕДНО! Румен Радев с Нечувани Думи за Пенсионерите
-
За България7 дни agoВижте какво се случи на парада в Москва ВИДЕО
-
За България2 седмици agoСилно препоръчвам на всеки, ако тегли пари от банкомат да види това
-
За Българияедин ден agoЛили Иванова с тежки думи за Дара
-
За България5 дни agoГрадушка колкото боб удари български град
-
За България6 дни agoЗадържаха бизнесмен и атрактивна блондинка при акция в Бургас
-
За България1 седмица agoИздирването на изчезналата Кремена приключи – тя беше открита в… Вижте още
