За България
Диана Габровска: Блато! Не вярвам на зле скалъпените истории за „Петрохан“
Бившата кандидатка за кмет на Момин проход Диана Габровска коментира политическата ситуация в България, предстоящите избори и нашумелия случай „Петрохан“.
„Как възприемам тази действителност? Блато! Само мога да кажа, че просто полудявам от това как ни правят на малоумни. Както и в момента със случая от Петрохан – не вярвам на зле скалъпените им истории, в които се опитват да ни убедят. И искам да изкажа искрени съболезнования на всички близки на убитите. Но до такава степен управляващите владеят принципа „Разделяй и владей“, че много трудно биха могли хората да се обединят срещу това“, казва тя в интервю за „Телеграф“.
След предизборния скандал с голите ѝ снимки в интернет, Габровска реши рязко да смени попрището и стана порно актриса.
„От най-долната и черна жена в държавата – поне така бях изкарана на изборите през 2019 г., до номинация за Оскар в Америка. Освен успех и горда с това, не знам по какъв друг начин да го обясня. И дай боже, годината да е успешна за всички ни“, казва още тя.
„И преди съдниците да за почнат с необоснованите си критики какъв успех, каква гордост е това – нека за 30 секунди само да си затворят очите и да си представят как говорят за тях в цялата държава. Да си представят, докато си вървят и чуват зад гърба си как ги коментират и им се присмиват, подиграват им се, а всъщност да знаят, че те не са направили нищо, абсолютно нищо нередно, още повече засягащо когото и да било. И всичко това само заради едни лични снимки! Тогава бих попитала всеки един дали се чувства успял след всичката тази помия да стигне до номинации за Оскар в Америка… Да, първата българка съм с номинация за AVN награда в индустрията за номинации и вярвам, че би направил впечатление“, коментира Диана Габровска.
-
За България3 седмици agoОстават му дни живот: Последни СНИМКИ на Брус Уилис, отива си
-
За България2 седмици agoИЗВЪНРЕДНО: Ето кого задържаха за тройното убийство на Петрохан
-
За България2 седмици agoЕксклузивен разказ от първо лице: Приятелка на тримата ликвидирани мъже в „Петрохан“ с нови разкрития
-
За България7 дни agoЧасове преди тройното убийство: 4 джипа отивали към хижа Петрохан
-
За България2 седмици agoНамесиха много известни българи в драмата с 3 трупа на Петрохан
-
За България1 седмица agoИЗВЪНРЕДНО: Ето кой стои зад трагедията на „Петрохан“: Убитите са били…
-
За България2 седмици agoПодробности около тримата застреляни мъже, открити в хижа
-
За България1 седмица agoБлизка на издирвания Ивайло Калушев: „Убиха го, за да му затворят устата“
