За България
Показаха какво се вижда на камерите, сложени в тоалетните на 138-о училище
Снимки от камерите, поставени в тоалетните на 138. СУЗИЕ „Проф. Васил Златарски“, бяха открити в телефона на директора на училището Александър Евтимов. Фотосите са от 2 октомври, съобщава bTV.
Той беше задържан и в момента се намира в ареста.
Преди дни директорът на СДВР главен комисар Любомир Николов обясни, че от компютъра в кабинета на директора, чрез приложение, всички записи били прехвърляни към мобилния му телефон. Също така полицията разполага с фактура от октомври, от която ставало ясно, че той сам и за негова сметка е закупил камерите за видеонаблюдение.
)
Повдигнати са му две обвинения. Едното е за държане на специално техническо средство от длъжностно лице, а второто – за създаване на порнографски материали с непълнолетни. За тях той може да получи максимално 8 години затвор.
Общо 11 са камерите, поставени в санитарните помещения от 1 до 3 етаж в училището. Има такива, които наблюдавали цялото помещение, и други, поставени точно над писоарите.
)
Евтимов беше освободен от длъжност.
-
За България2 седмици agoДвойка загуби живота си тази сутрин при тежка катастрофа – „Тя беше дъщеря на пр
-
За България2 седмици agoИЗВЪНРЕДНО! Румен Радев с Нечувани Думи за Пенсионерите
-
За България6 дни agoВижте какво се случи на парада в Москва ВИДЕО
-
За България2 седмици agoСилно препоръчвам на всеки, ако тегли пари от банкомат да види това
-
За България4 дни agoГрадушка колкото боб удари български град
-
За Българияедин ден agoЛили Иванова с тежки думи за Дара
-
За България6 дни agoЗадържаха бизнесмен и атрактивна блондинка при акция в Бургас
-
За България1 седмица agoИздирването на изчезналата Кремена приключи – тя беше открита в… Вижте още
