За България
Какво им става в Пловдив?! Пиян се заби в светофар по време на гонка с полицията
Пиян шофьор предизвика катастрофа с материални щети след опит да избяга от полицейска проверка, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Пловдив. Около 01:30 ч. тази нощ автопатрул на Четвърто Районно упраеление последвал лек автомобил „Хонда“, чийто шофьор не се подчинил на подаден сигнал за спиране.
На кръстовище между бул.„Цариградско шосе“ и бул. „Освобождение“ колата се блъснала в светофарната уредба, а 50-годишният криминално проявен мъж зад волана бил заловен.
По време на случилото се няма пострадали.
Шофьорът е тестван с дрегер, който отчел над два промила алкохол. С полицейска заповед е отведен в ареста за срок до 24 часа.
На местопроизшествието е направен оглед, установява се размерът на нанесените щети по съоръжението. Работата продължава съвместно със служители от сектор „Разследване на престъпления по транспорта“.
-
За България2 седмици agoДвойка загуби живота си тази сутрин при тежка катастрофа – „Тя беше дъщеря на пр
-
За България2 седмици agoИЗВЪНРЕДНО! Румен Радев с Нечувани Думи за Пенсионерите
-
За България7 дни agoВижте какво се случи на парада в Москва ВИДЕО
-
За България2 седмици agoСилно препоръчвам на всеки, ако тегли пари от банкомат да види това
-
За Българияедин ден agoЛили Иванова с тежки думи за Дара
-
За България4 дни agoГрадушка колкото боб удари български град
-
За България6 дни agoЗадържаха бизнесмен и атрактивна блондинка при акция в Бургас
-
За България1 седмица agoИздирването на изчезналата Кремена приключи – тя беше открита в… Вижте още
