За България
Познахте ли го? Вече 25 години е с една и съща жена!
Христо Мутафчиев е щастлив съпруг. 56-годишният актьор и председател на Съюза на артистите в България отбеляза 25-годишнината от сватбата си и в социалните мрежи. Във Фейсбук той качи снимка с жена си Елица от специалния им ден, а също откъс от нейно старо интервю, в което тя разказва за решението им да сключат брак.
Какво публикува Христо Мутафчиев:
Елица Мутафчиева: Въобще не съм мислила, че ще се женим. Стана от само себе си. Говорехме си по телефона, че ще идвам при него в София, и той подхвърли, че трябва да се оженим и да направим купон. Колкото и да се правим на независими, една такава реплика се загнездва някъде в ума на всяка жена. Добре, казах си, явно ще има брак, обаче аз трябва да поема инициативата.
Позвъних му и го попитах дали е свободен на 25 август, пак снимаше нещо в момента. Поинтересува се защо. Ами защото смятам да запазя час за брак, отговорих. Преди да разпишем, ме представи в Карлово на родителите си, получихме благословията им.
Оженихме се с голям купон. Сватбата е незабравима емоция. Когато се видиш в бялата рокля, когато можеш да кажеш: това е съпругът ми, когато попът в църквата прочете молитвите, усещането е прекрасно.
-
За България2 седмици agoДвойка загуби живота си тази сутрин при тежка катастрофа – „Тя беше дъщеря на пр
-
За България2 седмици agoИЗВЪНРЕДНО! Румен Радев с Нечувани Думи за Пенсионерите
-
За България7 дни agoВижте какво се случи на парада в Москва ВИДЕО
-
За България2 седмици agoСилно препоръчвам на всеки, ако тегли пари от банкомат да види това
-
За Българияедин ден agoЛили Иванова с тежки думи за Дара
-
За България5 дни agoГрадушка колкото боб удари български град
-
За България6 дни agoЗадържаха бизнесмен и атрактивна блондинка при акция в Бургас
-
За България1 седмица agoИздирването на изчезналата Кремена приключи – тя беше открита в… Вижте още
