За България
Почина Иван Георгиев
Бургаската общественост и служителите на МВР потънаха в скръб след внезапната кончина на един от най-емблематичните полицаи в региона – Иван Георгиев. Дългогодишният началник на сектор „Криминална полиция” в ОДМВР-Бургас си отиде на 71-годишна възраст, оставяйки след себе си десетилетия професионален път, белязан от чест и отдаденост.
Георгиев бе начело на борбата с криминалната престъпност в Бургас в един от най-трудните периоди – от 2000 г. до 2009 г. Той беше част от емблематичния ръководен екип на дирекцията, заедно с покойния Георги Желев, с когото се пенсионираха едновременно и бяха изпратени с високи почести за заслужената си служба.
Трагичното в случая е, че само преди десет дни Иван Георгиев изпрати в последния му път своя колега и приятел Георги Желев. Малко след това фатален мозъчен аневризъм, преминал първоначално без симптоми, прекъсва живота на опитния полицай.
Колегите му го описват като изключителен професионалист и човек с голямо сърце, който до последно е бил в добро здраве и дух.
Поклонението пред тленните останки на Иван Георгиев ще се състои тази събота, 21 февруари, от 13:30 ч. в Ритуалната зала на Гробищен парк-Бургас.

-
За България2 седмици agoДвойка загуби живота си тази сутрин при тежка катастрофа – „Тя беше дъщеря на пр
-
За България1 седмица agoИЗВЪНРЕДНО! Румен Радев с Нечувани Думи за Пенсионерите
-
За България6 дни agoВижте какво се случи на парада в Москва ВИДЕО
-
За България2 седмици agoСилно препоръчвам на всеки, ако тегли пари от банкомат да види това
-
За България4 дни agoГрадушка колкото боб удари български град
-
За България6 дни agoЗадържаха бизнесмен и атрактивна блондинка при акция в Бургас
-
За България1 седмица agoИздирването на изчезналата Кремена приключи – тя беше открита в… Вижте още
-
За Българияедин ден agoЛили Иванова с тежки думи за Дара
